VDU studentiškasis rektoratas akcentavo tarptautiškumą

2804

Lapkričio 17-oji – Tarptautinė studentų diena (TSD). Šiemet šią šventę minėjome penktadienį, lapkričio 15-ąją, kai tradiciškai vienai dienai universiteto valdymą perėmė studentai – užėmė rektoriaus, prorektorių, tarnybų ir fakultetų vadovų kėdes. Šįsyk pirmą kartą studentiškuoju rektoriumi išrinkta mergina – VDU viešosios komunikacijos bakalaurantė Dominyka Naujokaitė.

VDU studentiškoji rektorė surengė susitikimus su kitų Kauno miesto universitetų rektoriais ir studentiškąja mere, taip pat vyko studentiškojo rektorato susitikimai su organizacijų „Modusas“, „Agora“ ir Teisės mokslinio būrelio atstovais, Mokslo tarybos vyr. specialiste Gintare Žukaite – buvo aptartas mokslinės veiklos populiarinimas tarp studentų.

Pagrindinė darbotvarkėje numatytų susitikimų tema – universiteto tarptautiškumas. Studentų rektorato nariai atkreipė dėmesį, kad VDU tarptautiškumo plėtotei skiria ypatingą dėmesį: diskutuota apie galimybes studijuoti pasaulio universitetuose (realias galimybes išvykti, studijų atitikimo klausimus), vizituojančių dėstytojų atranką, dėstymo kokybės vertinimą, studijų programas anglų kalba ir jungtines programas, jų dėstytojų kompetenciją, programų turinį, studijoms reikalingą medžiagą ir t. t.

Neliko nepastebėti ir kiti probleminiai aspektai, aktualūs vienam ar kitam fakultetui, tarnybai.

Studentiškasis rektoratas tikisi dirbti visus ateinančius metus. Studentiškieji prorektoriai ir dekanai noriai įsitraukė į veiklą ir siekia darbų tęstinumo. Visi jų nuveikti darbai bus pristatyti lapkričio 27 d.vyksiančio rektorato posėdžio metu.

Studentiškojo rektorato nariai

Kviečiame žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.