VDU studentės rengia laidą radijo stotyje „Tau“

VDU studentės dalyvauja bendrame projekte su populiariausia Kauno miesto ir rajono radijo stotimi „Tau“ – rengia naują, energija pulsuojančią laidą „Jaunimo zona“. Pirmoji laida bus transliuojama lapkričio 8 d., šeštadienį, 11–13 val.

Naujasis projektas siekia  suvienyti Kauno rajono universitetus, kolegijas bei mokyklas ir įrodyti savo miestui, kad jaunimas taip pat turi ką parodyti. Senų ir jaunų, dirbančių ir besimokančių „Jaunimo zonos“ klausytojų lauks aktualiausios akademinės bei pramoginės naujienos, pažintys su kultūra, gardžiausios kulinarijos pamokos, informacija apie geriausius vakarėlius ir daug kitų intriguojančių rubrikų.

Laida „Jaunimo zona“ transliuojama radijo stotyje „Tau“ (102,9 FM) kiekvieną šeštadienio rytą nuo 11 iki 13 val.

Negalintiems klausytis laidos radijo bangomis, „Tau“ sukūrė specialią mobiliąją programėlę, kurios dėka radijo galima klausytis visur, kur yra interneto prieiga.