VDU studentėms – „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, tęsdama bendradarbiavimą su Vytauto Didžiojo universitetu, paskyrė vardines stipendijas VDU Gamtos mokslų fakulteto studentėms, kurios laimėjo konkursą bendrovėje rengti bakalauro studijų baigiamuosius darbus.

„Thermo Fisher Scientific“ vardinių stipendijų skyrimo komisija nusprendė, kad 2014-2015 mokslo metais įmonės stipendijas gaus ir baigiamuosius studijų darbus rengs trečio kurso biochemijos studentės Giedrė Baltrukėnaitė, Odeta Dembovskytė ir Viktorija Titkina.

Komisija taip pat pratęsė stipendijų skyrimą baigiamuosius darbus rengiančioms praėjusių metų laimėtojoms Živilei Dalmantaitei, Ivetai Kaurynaitei, Dovilei Petronytei ir Mildai Romeikaitei.

„Thermo Fisher Scientific“ vardinės stipendijos yra skiriamos nuo 2011 m. Stipendijos tikslas – gabius bei motyvuotus VDU studentus, studijuojančius su biotechnologijomis ar UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinančius šių sričių žinias, skatinti dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros, todėl VDU Gamtos mokslų fakulteto II-III kurso studentai buvo kviečiami šioje bendrovėje rengti bakalauro studijų baigiamuosius darbus.

Pagal dvišalę sutartį bakalaurantams yra skiriamos “Thermo Fisher Scientific“ vardinės stipendijos, mokamos lygiomis dalimis kas mėnesį. Bakalauro stipendijos dydis yra 3330 Lt, magistro – 6120 Lt (visiems mokslo metams). Stipendiatas taip pat nepraranda galimybės gauti valstybės ar kitokias stipendijas.

Konkurso sąlygos ir temos antros pakopos (magistro) I kurso studentams bus paskelbtos iki 2014 m. rugsėjo 10 d.

Daugiau informacijos teikia UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovai Natalja Kudina (el. paštas natalja.kudina@thermofisher.com, tel. +370 65059967) arba Lolita Zaliauskienė (el. paštas lolita.zaliauskiene@thermofisher.com, tel. +370 2591184).

Su konkurso dalyviais asmeniškai susisieks UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovai.