VDU absolventėms – Lietuvos mokslų akademijos premijos

Lietuvos mokslų akademija skyrė 2016 m. premijas jaunųjų mokslininkų mokslinių darbų konkurso nugalėtojams, tarp jų – ir Vytauto Didžiojo universiteto magistrėms Austėjai Kažemekaitytei ir Indrei Valiulytei.

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto magistrei Austėjai Kažemekaitytei Lietuvos mokslų akademijos Humanitarinio  ir socialinio mokslų skyriaus premija skirta už mokslinį darbą „Mokesčių mokėtojų elgsena: mokestinių prievolių vykdymo vertinimas Europos Sąjungos valstybėse“, darbo vadovė – prof. dr. Violeta Pukelienė.

VDU Gamtos mokslų fakulteto magistrei Indrei Valiulytei Lietuvos mokslų akademijos Biologijos, medicinos ir geomokslų skyriaus premija skirta už mokslinį darbą „Molekulinių žymenų paieška hipofizės adenomose taikant NDRG2 ir STAT3 promotorinių sekų metilinimo ir raiškos tyrimus“, darbo vadovė – dr. Paulina Vaitkienė.

Plačiau su šiais moksliniais tyrimais galite susipažinti VDU bibliotekos tinklalapyje, El. tezių ir disertacijų (ETD) duomenų bazėje.