VDU studentams skirtos Floridos lietuvių stipendijos

Kaip ir kasmet, šiam rudens semestrui VDU mecenatas St. Petersburgo Floridos Amerikos lietuvių klubas (Florida, JAV) ir St. Petersburgo lietuvių bendruomenė skyrė vienkartines 500 Lt dydžio stipendijas devyniems itin sudėtingoje socialinėje padėtyje atsidūrusiems VDU studentams.

Floridos Amerikos lietuvių klubas, gyvuojantis nuo 1961-ųjų, aktyviai puoselėja lietuviškas tradicijas ir tarpkultūrinį bendradarbiavimą ne tik įvairiuose Jungtinių Amerikos Valstijų miestuose, bet ir tarp JAV bei Lietuvos bendruomenių. Prisidėdamas prie lietuviškos kultūros ir vertybių puoselėjimo, klubas taip pat remia lietuvių studentus stipendijomis, kurių tikslas yra paskatinti mokslo aukštumų siekimą nepaisant socialinių skirtumų.

Šiemet stipendijas gavo Universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos, Menų, Katalikų teologijos, Teisės ir Humanitarinių mokslų fakultetų bei Muzikos akademijos studentai:

Vytauto Didžiojo universitetas nuoširdžiai dėkoja savo rėmėjams už indėlį kuriant Lietuvos ateitį!

Daugiau informacijos

Studentų reikalų tarnyba