VDU studentams skelbiamas konkursas A. Sakalo vardo premijai gauti

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentai kviečiami dalyvauti konkurse profesoriaus, Nepriklausomybės akto signataro Aloyzo Sakalo vardo premijai gauti.

Dalyvauti konkurse skatinami studentai, rašantys baigiamuosius darbus apie žmogaus teisių politiką Lietuvoje arba liberalų ir socialdemokratų idėjų įtaką lietuvių tautos solidarumui.

Bakalauro studijų studentams bus siūloma 500 Lt premija, magistrantams – 700 Lt. Baigiamuosius bakalauro ir magistro darbus premijai po jų gynimo siūlys studentų vadovai ir katedrų vedėjai. PMDF akademinių prizų komitetas atrinks geriausius darbus, o laimėtojai premijomis bus apdovanoti diplomų  įteikimų ceremonijos metu.