VDU studentams – relaksacijos technikų mokymai

Nuolatinį stresą jaučiantiems ir ieškantiems būdo kaip jį įveikti – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Psichologijos klinika organizuoja praktinę relaksacijos technikų mokymo grupę. Šios grupės tikslas – praktiškai išbandyti relaksaciją ir išmokti ją savarankiškai taikyti atsipalaidavimui.

Numatomos dvi atsipalaidavimo grupės (vizualizacijų ir progresuojančios raumenų relaksacijos). Bus galima pasirinkti, kurią relaksacijos techniką norima išmokti taikyti atsipalaidavimui. Planuojami 6 kassavaitiniai susitikimai. Nemokamų užsiėmimų grupę gali sudaryti iki 10 narių. Grupes ves VDU Psichologijos klinikos psichologės Justina Slavinskienė ir Gabija Jarašiūnaitė.

Norėtum, bet ne esi tikras? Nežinai kuri technika tau labiau tinka? Registruokis ir ateik į įvadinį susitikimą, kurio metu bus išbandomos dvi relaksacijos technikos, aptariami asmeniniai lūkesčiai ir motyvacija mokytis atsipalaiduoti bei tinkamiausias laikas susitikimams.

Įvadinis susitikimas vyks spalio 24 d., pirmadienį, 17 val. VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, 213 aud.).

Registracija į įvadinį susitikimą.