VDU studentams – papildomos anglų kalbos konsultacijos

Norintiems papildomai, interaktyvių programų pagalba, pagilinti žinias ir patobulinti anglų kalbos kompetencijas VDU Užsienio kalbų institutas kviečia į šios užsienio kalbos konsultacijas. Jose dalyvauti gali visi VDU studentai, norintys savarankiškai atlikti interaktyvias užduotis, kurios gali būti siejamas su konkrečios programos dalyku ar tiesiog siekiant pagerinti turimus įgūdžius.

VDU Užsienio kalbų institutas maloniai kviečia į šias konsultacijas:

• Jūsų anglų kalbos dėstytojos konsultacijas (apie konsultacijos laiką ir vietą informuoja dalyko dėstytoja). Registruotis į šias konsultacijas nereikia.
  • Papildomas VDU Užsienio kalbų instituto rengiamas anglų kalbos dėstytojų konsultacijas pagal pateiktą tvarkaraštį nuotolinio mokymosi „Moodle“ aplinkoje. Konsultacijos vyksta pirmadieniais (14.00-15.00 val.) ir antradieniais (15.00-16.00 val.) kompiuterinio kalbų mokymosi auditorijoje adresu: K. Donelaičio 52-622 aud.). Registracija į šias konsultacijas vyksta anglų kalbos dalyko nuotolinio mokymosi „Moodle“ aplinkoje arba  internetu.

Svarbu! Būtina nurodyti temą arba klausimą/us konsultacijai.

Daugiau informacijos: