VDU studentams lyderystės ugdymo galimybė Malaizijoje

vdu

Išskirtinė galimybė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentams Liepos 25 – 30 dienomis dalyvauti Borneo lyderystės konferencijoje „Tūkstantmečio kartos minčių įgalinimas“ Saravako universitete, Malaizijoje.

Borneo lyderystės konferencija – puiki asmenybės tobulinimo programa, kiekvienais metais sulaukianti gabaus ir žingeidaus jaunimo iš viso pasaulio.

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas lyderystės įgūdžių tobulinimui, kurie padėtų skatinti produktyvumą ir sąmoningumo ugdymui.

Konferencijos Malaizijoje turinys bus orientuotas į 1980–2000 metais gimusius, Y kartos atstovus, atsižvelgiant į jų išskirtinumą ir individualius poreikius.

Norintys dalyvauti studentai turi užpildyti dalyvio registracijos formą (kvietimo dalyvauti 5 psl.) ir iki birželio pabaigos pateikti 500 žodžių samprotavimo tekstą anglų kalba, tema: „Ar sutinkate su teiginiu, jog Y karta yra pati kvailiausia?“.

Atsakymas dėl dalyvavimo bus patvirtintas per 48 valandas. Gavus registracijos patvirtinimą iki liepos 1 dienos būtina pateikti registracijos mokestį patvirtinančius ir kitus apgyvendinimui konferencijos metu reikalingus dokumentus.

Tekstą siųsti ir kitais klausimais kreiptis organizatorių el. paštu.

Daugiau informacijos – kvietime dalyvauti.