VDU studentai – Projektų valdymo čempionato nugalėtojai

Vytauto Didžiojo universiteto studentai tapo 2014 m. Lietuvos projektų valdymo čempionato nugalėtojais. Čempionato finalo renginys vyko balandžio 12 d. VU Tarptautinio verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22, Vilnius).

Čempionato tikslas – suteikti galimybę studentams tobulinti profesionalaus projektų valdymo įgūdžius, susitikti su įmonių atstovais, projektų valdymo ekspertais. Šiemet konkursą laimėjo komandai „Synergy“ atstovavę VDU studentai: politikos mokslų ir ekonomikos gretutinių studijų ketvirtakursis Vytautas Dargis bei Ekonomikos ir vadybos fakulteto magistrantai Rytis Zaloga ir Rūta Zinkevičiūtė.

Finale studentai turėjo išspręsti užduotį, susijusią su informacinių technologijų sprendimų taikymu valstybinėms institucijoms. Dalyviams reikėjo identifikuoti projekto metu galimas rizikas ir taktiškai suplanuoti jo įgyvendinimo žingsnius, kai veiklos situacija ir terminai yra ypač įtempti. Komisija, sudaryta iš projektų valdymo ekspertų ir verslo atstovų, nusprendė, jog VDU studentų komanda užduotį išsprendė geriausiai.

„Pergalę sąlygojo komandos narių skirtingos kompetencijos, tad projekto metu kiekvienas galėjo pademonstruoti savo stipriąsias savybes. Kita vertus, tikslo siekimas, kryptingumas ir atkaklumas leido  mums efektyviai dirbti kartu. Tad neatsitiktinai komanda buvo pavadinta „Synergy“, – paaiškino nugalėtojų komandos narys Vytautas Dargis.

Projektų valdymo čempionatas – jau antrą kartą Lietuvoje organizuotas konkursas, kuriame aukštųjų mokyklų studentai varžėsi pasitelkdami turimus projektų valdymo įgūdžius. Renginiu siekiama supažindinti studentus su profesionaliu projektų valdymu, ugdyti jaunųjų projektų vadovų kompetencijas, išryškinti perspektyvius projektų vadovus ir suvesti juos su įmonėmis, kuriose jie galėtų sparčiai tobulėti.

Daugiau informacijos