VDU studentai pristatys leidinį, skirtą Kauno kultūrai

Vasario 18 d., ketvirtadienį, 15 val., Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje (Laisvės al. 57) vyks elektroninio leidinio „Kauntekstas“ pristatymas.

Leidinio kūrėjai – VDU literatūros ir spaudos magistrantūros studentai. „Kaunteksto“ užuomazgos radosi dar praeitą pavasarį, per kultūrinės žiniasklaidos paskaitą, studentams gavus užduotį sukurti savitą leidinį.

„Kartu nusprendėme rašyti apie mus vienijantį dalyką – Kauną ir jo kultūrą. Galiausiai taip įsismarkavome, kad leidinys mums tapo daugiau nei studentiški namų darbai. Taip atsirado šis Kauno žemėlapis, skirtas gebantiems mąstyti kritiškai ir savikritiškai. Kiekvienas žemėlapyje esantis neįprastas simbolis – nuoroda į tekstą, kuris siejasi su pažymėta vieta mieste. Tikimės, kad šis projektas paskatins ir kitus jaunus žmones aktyviai domėtis bei reaguoti į Kauno bei visos Lietuvos kultūrinį gyvenimą ir tęsti mūsų idėją. Pristatyme papasakosime, kas tas „Kauntekstas“, kaip jis atsirado ir kodėl? O gal Kaunas Jums pasakoja visai kitą istoriją nei mums?“, – sako leidinio autoriai.

Leidinio puslapis internete