VDU studentai kviečiami tapti mentoriais

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentai kviečiami tapti užsienio studentų mentoriais. Mentoriai stengiasi visapusiškai padėti integruotis VDU studijoms ar praktikai atvykusiems užsienio studentams bei prisideda prie jų laisvalaikio planavimo.

Tarptautinėje mentorių komandoje laukiami visi kitų kultūrų pažinimu, užsienio kalbų lavinimu ir savanoryste. Prie universiteto mentorių programos prisijungti kviečiami studentai, kurie galėtų būti geriausi gidai keliaujant, šauniausi pagalbininkai bėdai ištikus bei puikūs draugai Lietuvoje ir svetur. Visi susidomėję VDU studentai turi užpildyti atrankos anketą iki lapkričio 13 d.

Mentorių atranka vyks dviem etapais

1. Pagal užpildytas anketas atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu lapkričio 15 d. bei pakviesti motyvaciniam pokalbiui lapkričio 18, 21 ar 22 d.
  2. Po pokalbio atrinkti studentai bus informuoti el. paštu lapkričio 24 d. ir pakviesti į pirmąjį mentorių susitikimą.

Daugiau informacijos apie mentorių ir Erasmus studentų tinklo (angl. ESN) veiklą universitete:

Užsienio studentų mentorių programą universitete kuruoja Tarptautinių ryšių tarnyba.

Mentoriai ir Jų patirtys

Mentorė Laura