VDU studentai kviečiami tapti mentoriais

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba kviečia studentus tapti VDU mentoriais. Atrankos anketą galima užpildyti iki spalio 25 d.

„Mielas VDU Studente, nori mokėti pasisveikinti daugiau nei 30-čia pasaulio kalbų? Nori turėti draugų visame pasaulyje, kurie galėtų būti geriausi gidai keliaujant, šauniausi pagalbininkai bėdai ištikus bei puikūs draugai Lietuvoje ir svetur? Tuomet pats laikas pačiam tapti užsienio studentų draugu, pagalbininku ir gidu čia, Lietuvoje, pagal VDU mentorių programą“, – kviečia Tarptautinių ryšių tarnyba.

Mentoriai stengiasi visapusiškai padėti į VDU studijoms ar praktikai atvykusiems užsienio studentams, prisideda prie jų laisvalaikio planavimo. „Jei domiesi tarptautine veikla, kitų kultūrų pažinimu, savęs realizavimu per savanorystę ir užsienio kalbų lavinimu – Tavo vieta čia, tarptautinėje mentorių ir užsienio studentų šeimoje“, – tikina atrankos organizatoriai.

VDU studentai, norintys prisijungti prie universiteto mentorių programos, prašomi internete užpildyti atrankos anketą iki spalio 25 d.

Mentorių atranka vyksta dviem etapais:

1. Pagal užpildytas anketas atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu spalio 30 d. bei pakviesti motyvaciniam pokalbiui lapkričio 3, 4 arba 5 d.
  2. Po pokalbio atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu lapkričio 6 d. ir pakviesti į pirmąjį mentorių susitikimą.

Daugiau informacijos apie mentorių ir ESN VMU veiklą

Kontaktinis asmuo