VDU studentai kviečiami tapti mentoriais

2008

Norite mokėti pasisveikinti daugiau nei 30-čia pasaulio kalbų? Turėti draugų visame pasaulyje, kurie galėtų būti geriausi gidai keliaujant, šauniausi pagalbininkai bėdai ištikus bei puikūs draugai Lietuvoje ir svetur? Tuomet pats laikas tapti užsienio studentų draugais, pagalbininkais ir gidais čia, Vytauto Didžiojo universitete.

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba kviečia studentus tapti VDU mentoriais. VDU Mentorių programa siekia skatinti tarpkultūriškumą ir savanorystę, vadovaujantis principu „Studentai padeda studentams“. Mentoriai stengiasi visapusiškai padėti į VDU studijoms ar praktikai atvykusiems užsienio studentams, prisideda prie jų laisvalaikio planavimo.

Jei domitės tarptautine veikla, kitų kultūrų pažinimu, savęs realizavimu per savanorystę ir užsienio kalbų lavinimu – jūsų vieta čia, tarptautinėje mentorių ir užsienio studentų šeimoje.

VDU studentai, norintys prisijungti prie universiteto mentorių programos, prašomi internete užpildyti VDU Mentorių anketą  iki lapkričio 14 d.

Mentorių atranka vyksta dviem etapais:

1. Pagal užpildytas anketas atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu lapkričio 17 d. bei pakviesti motyvaciniam pokalbiui lapkričio 19-21 d.
  2. Po pokalbio atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu lapkričio 24 d. ir pakviesti į pirmąjį mentorių susitikimą, vyksiantį lapkričio 27 d. Vytauto Didžiojo universitete.

Daugiau informacijos apie mentorių ir ESN VMU veiklą

Kontaktinis asmuo