VDU studentai kviečiami dalyvauti konkurse „Pensijų sistemos vizija 2012“

Siekdami skatinti diskusiją ir nuomonių apsikeitimą apie pensijų sistemą bei į ją įtraukti jaunąją kartą, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu Lietuvos investicijų ir pensijų fondų asociacija, Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacija ir Pensijų fondų dalyvių asociacija tęsia 2011 metais pradėtą studentų darbų konkursą „Pensijų sistemos vizija 2012“

Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos aukštųjų mokyklų, universitetų studentai, rengiantys kursinius, bakalauro arba magistro darbus. Konkursui galima pasiūlyti tiek darbus, tiek jų dalis, tačiau juose būtinai turi būti įvadas ir išvados.

Darbų teikimo terminas – iki 2012 m. gegužės 15 d. Darbus siųsti el. paštu sodrosreforma@socmin.lt arba paštu, adresu: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ryšių su visuomene skyriui, A.Vivulskio g. 11, 03610 Vilnius.

Reikalavimus konkurso darbams, konkurso organizavimo tvarką, vertinimo komisijos sudėtį, vertinimo kriterijus ir kitą su konkursu susijusią informaciją rasite čia.

Beje, toks konkursas organizuojamas jau antrą kartą: 2010 m. spalį – 2011 m. sausį Lietuvos investicijų ir pensijų fondų asociacija ir Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacija, padedant Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, kvietė šalies universitetus, pasitelkus gabiausius bei aktyviausius studentus, sukurti pensijų sistemos viziją, kaip būtų galima tobulinti pensijų sistemą mūsų šalyje.

Tąsyk studentų mokslinių darbų konkurse „Lietuvos pensijų sistemos vizija“ antrosios vietos laimėtojais tapo Vytauto Didžiojo universiteto studentai Andrius Statkevičius ir Tomas Pribušauskas, palyginę, kiek valstybei kainuotų perėjimas prie kaupimo sistemos ir apžvelgę įvairius finansavimo būdus. Trečią vietą konkurse užėmė taip pat VDU studentai – Donata Janickaitė ir Aurimas Ačas lygino užsienio šalių pensijų sistemas ir įgytas patirtis. Plačiau apie tuometinį konkursą ir jo laimėtojus galite paskaityti čia.

Tekstas parengtas remiantis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija.