Studentų dienos proga siekė sumuštinio rekordo

Lapkričio 20 d., ketvirtadienį, VDU bendrabutyje „Taika“ (Taikos pr. 119) buvo siekiama didžiausio studentiško sumuštinio rekordo. Šis kulinarinis išbandymas buvo skirtas lapkričio 17-ąją minimai Tarptautinei studentų dienai.

Sumuštinis buvo gaminamas naudojant 119 prancūziškų batonų, sujungiant juos į vientisą sumuštinį mediniais iešmeliais. Bendras sumuštinio ilgis siekė 75,2 metrus.

Pasak bendrabučio „Taika“ tarybos pirmininkės Neringos Ivanauskaitės, ši idėja kilo ne tik norint paminėti Tarptautinę studentų dieną, bet ir tam, kad bendrabučio gyventojai geriau pažintų vieni kitus. Pasirinkta diena sumuštinio gamybai taip pat ne atsitiktinė. Ketvirtadieniai, kaip jau tapo įprasta, yra studentų diena, todėl rekordo siekimas buvo nukeltas būtent į šią savaitės dieną.

Prie didžiausio studentiško sumuštinio gaminimo, ragavimo bei valgymo galėjo prisidėti visi VDU bendruomenės nariai. Ateityje tikimasi sulaukti ir kitų panašaus pobūdžio renginių, kurie suvienija bendrabučio gyventojus.