VDU studentai atliks praktiką diplomatinėse atstovybėse

Tarptautinių ryšių tarnyba džiaugiasi galėdama informuoti, kad šeši VDU studentai buvo atrinkti ir jiems bus skirtos stipendijos 3–6 mėn. trukmės praktikai Lietuvos diplomatinėse atstovybėse Japonijoje, Brazilijoje, JAV, Airijoje, Belgijoje bei Italijoje.

Konkursą VDU skelbė vadovaujantis Švietimo mainų paramos fondo, LR švietimo ir mokslo ministerijos Užsienio lietuvių skyriaus bei LR užsienio reikalų ministerijos kvietimu teikti paraiškas paramai studentų praktikoms LR diplomatinėse atstovybėse ir lituanistinio švietimo mokyklose užsienio šalyse 2014-2015 m. m.

Kitas konkursas bus skelbiamas 2014 / 2015 m. m. pavasario semestro metu. Daugiau informacijos bus skelbiama VDU tinklalapyje.

Atrinktų studentų sąrašas