VDU startuoja projektas „Erasmus Lietuvos mokykloms“

Vytauto Didžiojo universitete startuoja Švietimo mainų paramos fondo inicijuotas projektas „Erasmus Lietuvos mokykloms“, kurio tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų ir bendrojo ugdymo institucijų, didinti mokinių toleranciją, tarpkultūrinį, žmogaus teisių ir lyčių lygybės supratimą, skleisti žinią apie mainų programą „LLP / Erasmus“, galimybes ir patirtį.

Projektas Vytauto Didžiojo universitete bus įgyvendinamas trečius metus iš eilės. Šiais 2013–2014 m. m. VDU projektą įgyvendinanti komanda (Tarptautinių ryšių tarnybos atstovai, studijoms atvykę užsienio studentai, mentoriai ir studentiškos organizacijos ESN VMU nariai) lankysis 7 Lietuvos mokyklose: Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje, Šiaulių „Romuvos“ gimnazijoje, Kauno Maironio gimnazijoje, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje, Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje, Šilutės pirmojoje gimnazijoje ir Kruonio gimnazijoje. Vizitų metu vyks interaktyvios pamokos, kurias ves užsienio ir lietuviai studentai.

2011–2012 m. m. VDU projekto „Erasmus Lietuvos mokykloms“ akimirkos