VDU sportininkai – studentų čempionato prizininkai

Gegužės 11–12 dienomis S. Dariaus ir S. Girėno stadione Kaune vyko Lietuvos universitetų studentų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame prizines vietas iškovojo trys VDU sportininkai.

Du aukso medalius 100 m ir 200 m bėgime iškovojo Menų fakulteto II kurso studentė Eva Misiūnaitė. Trečiąsias vietas čempionate užėmė Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto pirmakursė Jurgita Levertavičiūtė (3000 m bėgime) ir Humanitarinių mokslų fakulteto ketvirtakursis Andrius Latvinskas, pelnęs bronzą 110 m barjerinio bėgimo distancijoje.

VDU sportininkams pavyko iškovoti medalius ir Lietuvos universitetų studentų dziudo čempionate, kuris vyko gegužės 11 d. Lietuvos policijos mokykloje (Griunvaldo g. 16). Universiteto garbę gynusi Teisės fakulteto antrakursė Greta Berežnojūtė iškovojo sidabrą 57 kg svorio kategorijoje, o to paties fakulteto pirmakursis Mantas Labalaukis pelnė bronzą iki 90 kg svorio kategorijoje.

Gegužės 23 d. VDU sportininkų delegacija išvyksta į Latvijos sostinę Rygą, kur vyks Baltijos šalių studentų žaidynės (SELL). Linkime jiems sėkmingų startų!