VDU skyrė paramą studentiškoms organizacijoms

Vytauto Didžiojo universiteto rektorius, remdamasis VDU studentiškų organizacijų šalpos valdybos siūlymu, paskyrė finansinę paramą VDU studentiškų organizacijų projektams 2012 m.

VDU organizacijos dalyvavo šiemet pirmąkart vykusiame studentiškų organizacijų projektų paramos konkurse ir pristatė savo projektus. Konkurse dalyvavo trys studentiškos VDU organizacijos, kurios kartu VDU šalpos valdybos svarstymui pateikė 11 projektų. Konkurso dalyvių projektų paraiškas svarstė ir vertino Šalpos valdybos sprendimu patvirtinta ekspertų darbų grupė, sudaryta iš 6 asmenų. Remiantis VDU studentiškų organizacijų paramos konkurso nuostatais, buvo vertinamas projektų turinys, atsižvelgiant į šias prioritetines VDU veiklos kryptis:

1.    socialiai atsakingo universiteto kūrimas (į šią veiklos kryptį buvo orientuoti 3 organizacijų projektai);
2.    tarptautiškumo skatinimas (2 projektai);
3.    veiklų, susijusių su mokslu, menu ir studijomis, inicijavimas (2 projektai);
4.    santykių su universiteto bendruomenės nariais palaikymas ir plėtojimas (4 projektai).

2012 m. VDU parama studentiškoms universiteto organizacijoms siekė 36 100 litų, nors universiteto metiniame biudžete buvo numatyta 50 000 litų suma. Visgi, atsižvelgiant į ekspertų rekomendacijas, universiteto parama buvo paskirta šiems organizacijų projektams:

1. Akademinio jaunimo mokslinės draugijos „Modusas“ projektui „Atrask savo karjeros kelią“;
  2. VDU Japonistikos klubo „Hashi“ projektui „Japoniškas komiksas apie Č. Sugiharą“;
  3. VDU Studentų atstovybės projektams:
  • „Fukse, stokis ant kojų!“;
  • „Išmok rašyti projektą“;
  • „Didaktinis psichologijos studentų vizitas“;
  • „FAS apmokymai“;
  • „Moksleivi, būk studentu!“;
  • „Suprask ir tobulėk“;
  • „Studentiškos Bendruomenės Kalėdos“;
  • „Studijuok – tobulėk ir tobulink“.

Informuojame, kad Vytauto Didžiojo universiteto studentiškų organizacijų paramos konkursas bus vykdomas kiekvienais metais, jo tikslas – remti metines studentų iniciatyvas. Konkursas VDU paramai 2013 m. gauti planuojamas vykdyti 2012 m. lapkričio – 2013 m. sausio mėnesiais. VDU studentiškos organizacijos, turinčios VDU organizacijos statusą, kviečiamos ruoštis naujam paramos periodui. Detalesnė informacija apie konkurso sąlygas bus pateikta vėliau – sekite naujienas.

Daugiau informacijos

Studentų reikalų tarnyba