VDU Senatas patvirtino naujus fakultetų dekanus (FOTO)

Rugpjūčio 30 d. vykusiame Vytauto Didžiojo universiteto Senato posėdyje buvo sprendžiami universiteto bendruomenei svarbūs klausimai: tvirtinamos Fakultetų dekanų, Botanikos sodo ir Užsienio kalbų centro direktorių kandidatūros, suteiktas profesoriaus emerito diplomas, pasirašyta sutartis su Lenkijos universitetu.

VDU rektoriaus prof. Zigmo Lydekos teikimu Senato nariai patvirtino šias VDU padalinių vadovų kandidatūras:

Humanitarinių mokslų fakulteto dekanė – prof. Ineta Dabašinskienė
Teisės fakulteto dekanė – prof. Julija Kiršienė
Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas – prof. Šarūnas Liekis
Gamtos mokslų fakulteto dekanas – prof. Algimantas Paulauskas
Menų fakulteto dekanė – doc. Ina Pukelytė
Socialinių mokslų fakulteto dekanas – prof. Jonas Ruškus
Informatikos fakulteto dekanė – doc. Daiva Vitkutė -Adžgauskienė
Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanas – prof. Pranas Žukauskas
Užsienio kalbų centro direktorė – prof. Nemira Mačianskienė
Botanikos sodo direktorė – prof. Vida Mildažienė

Profesoriaus emerito diplomas buvo suteiktas VDU Menų fakulteto profesoriui Vladui Stauskui.

Senato posėdžio metu taip pat buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lenkijos institutu Vilniuje, kurią savo parašais patvirtino VDU rektorius prof. Z. Lydeka ir Lenkijos instituto direktorė Małgorzata Kasner. Šia sutartimi universitetas ir institutas susitarė bendradarbiauti plėtojant edukacinę profesinę veiklą, organizuojant bendrus renginius, taip pat propaguoti lenkų kalbos mokymą VDU.

Lenkijos institutas įsipareigojo finansiškai remti studentus, studijuojančius lenkų kalbą iš  užsienio kalbos dalykų sąrašo. Nors šis dalykas mokamas (semestro kaina – 250 Lt),  trisdešimčiai studentų bus skiriama 150 Lt vienkartinė stipendija.

VDU Senato posėdžiai yra atviri, todėl juose gali dalyvauti visi norintys. Posėdžių protokolai skelbiami VDU tinklalapyje šiuo adresu: mindaugas.vdu-lt.tit.lt/posedziu-protokolai.