VDU seminare – apie verslo valdymo sistemas

VDU Informatikos fakultetas, kartu su Reutlingeno ir Latvijos universitetais bei kitais mokslo ir pramonės partneriais, organizuoja dirbtuves ir seminarą (intensyvų kursą) „ERP kompetencijų kūrimas švietime, moksliniuose tyrimuose, ir darbe“.

Dirbtuvės apie verslo valdymo sistemas (VVS, angl. ERP: Enterprise Resource Planning) vyks rugsėjo 30 d., 9–17 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28), tuo tarpu intensyvus kursas apie VVS programinės įrangos naudojimą vyks spalio 1-2 d., 10–16 val., VDU Informatikos fakultete (Vileikos g. 8).

Renginyje mokslo ir pramonės partneriai aptars verslo valdymo sistemų (VVS, angl. ERP: Enterprise Resource Planning) naudojimą Baltijos šalių regiono rinkoje ir visame pasaulyje.

Svarbiausias renginio tikslas yra aptarti ERP poreikius švietimo sistemoje:

• suformuoti tinkamas ERP žinias ir įgūdžius studentams, kad jie taptų konkurencingi darbo rinkoje;
  • dėstytojams suteikti žinių apie ERP dėstymo metodikas ir priemones.

Seminare kalbės tyrėjai, dėstytojai, konsultantai iš Suomijos, Vokietijos, Latvijos ir Lietuvos.

Daugiau informacijos

Seminaro skrajutė

Šį Baltijos šalių ir Vokietijos universitetų ryšių tarnybos (Baltic-German University Liaison Office) projektą yra remiamas Vokietijos akademinių mainų tarnybos (DAAD) ir finansuojamas Vokietijos Federacinės Respublikos užsienio reikalų ministerijos lėšomis.

logo21b