„VDU Savanorystės akademija“ – galimybė ugdyti save

VDU Studentų reikalų tarnyba kviečia universiteto savanorius registruotis į dviejų dienų mokymus, kurie vyks lapkričio 14-15 d. Č. Milošo sodyboje Kėdainių rajone. Registracija vyksta internetu.

„Mokymų metu bus plečiamas studentų-savanorių supratimas apie savanorystę, jos naudą tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Savanoriai bus mokomi savo stipriųjų savybių identifikavimo, kūrybiškumo ir darbo komandoje. Taip savanoriai bus pasirengę savo įgūdžius panaudoti tiek universiteto, tiek Kauno miesto bendruomenės labui“, – teigia organizatoriai.

„VDU savanorystės akademija“ yra skirta studentų kaip aktyvių piliečių ir kūrybiškų, kritiškai mąstančių asmenybių formavimui, pasitelkiant neformalaus ugdymo metodus kaip priemonę šiems tikslams pasiekti.

Mokymuose dalyvausiantys studentai galės atrasti ir išbandyti save įvairiose situacijose,  kartu su bendraminčiais kurti iniciatyvas savanorystės plėtojimui universitete ir jo ribų.

Savanoriai, norintys tobulinti savo įgūdžius,  kviečiami pildyti internetinę registracijos anketą iki spalio 31 d.

Daugiau informacijos dėl dalyvavimo šioje veikloje teikiama el. paštu info@srt.vdu.lt.

Pagal užpildytas anketas atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu lapkričio 4 d.

Daugiau apie savanorystę VDU

VDU savanorių „Facebook“ puslapis

Akademiją iš dalies finansuoja LR Švietimo ir mokslo ministerija.

Logo_lietuviskas
Picture1