VDU rems advokatų profesinė bendrija

Vasario 11 d. VDU rektorate (K. Donelaičio g. 58) bendradarbiavimo sutartį pasirašė Vytauto Didžiojo universiteto rektorius Zigmas Lydeka ir advokatų profesinės bendrijos „Viliušis ir Astromskis“ atstovas, advokatas Paulius Astromskis.

Sutartimi nustatyta, kad bendrija universitetui neatlygintinai suteiks paramą, kurios tikslas – užtikrinti sėkmingą VDU organizuojamų teisės studijų bei tyrimų projektų įgyvendinimą. Ne mažiau kaip pusę paramos sumos įsipareigojama skirti su advokatų bendrija suderintų pelno nesiekiančių mokslo tyrimų ar mokslo tyrimų sklaidos projektų finansavimui. Likusią paramos dalį ketinama skirti pasirinktoms VDU Teisės fakulteto tiesioginėms veikloms finansuoti.

Advokatų profesinė bendrija „Viliušis ir Astromskis“ yra vienas iš pagrindinių VDU Teisės fakulteto ir studentų organizacijos ELSA VDU rėmėjų.

Jono Petronio nuotr.