VDU rektoriaus taurę šiemet laimėjo „Bambukų“ komanda

Baigėsi tradicinis krepšinio turnyras VDU rektoriaus taurei laimėti – šiemet šį trofėjų iškovojo „Bambukų“ komanda, finale įveikusi varžovus „X-Team“ rezultatu 75:59.

Šiais metais turnyre dalyvavo vienuolika komandų. Rektoriaus taurę ir aukso medalius iškovojo „Bambukai“, sidabro medaliais pasipuošė ,,X-Team“, o trečioji vieta atiteko Informatikos fakulteto I kurso studentų komandai. Geriausiu finalo žaidėju išrinktas VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto antrakursis Tautvydas Banys.

Mažajame finale Informatikos fakulteto pirmakursiai rezultatu 69:62 nugalėjo puikiai jiems pasipriešinusius, bet be medalių likusius „Klano“ komandos krepšininkus.

Nugalėtojus apdovanojo „Rektoriaus taurės“ turnyro organizatorius, VDU Sporto centro Kūno kultūros skyriaus lektorius Rimantas Sorokas bei centro vadovė Liucija Kalvaitienė.

Daugiau informacijos ir nuotraukų iš turnyro – VDU krepšinio komandos puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“.