VDU radijas kviečia į susitikimą su A. Valinsku

Spalio 13 d., ketvirtadienį, 18 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-302) vyks susitikimas su vienu žymiausių Lietuvos pramogų verslo atstovų Arūnu Valinsku, kurio tema – „Darbo televizijoje, renginių vedimo, šou verslo, prodiusavimo patirtis. „Kaip idėjas paversti realybe“.

Susitikime A. Valinskas papasakos apie savo ilgametę patirtį vedant ir prodiusuojant televizijos laidas, renginius. Nemažai naujų idėjų pramogų versle realizavęs televizijos verslo senbuvis ir prodiuseris pasidalins mintimis, kaip gimsta sėkmingi projektai. Apie savo politinę veiklą ir pažiūras svečias susitikime nekalbės.

A. Valinskas išgarsėjo vesdamas populiarų žaidimą „Taip. Ne“ televizijoje „Litpoliinter“. Jo kurtų ir vestų televizijos laidų sąraše taip pat yra „Dviračio žynios“, „Dviračio šou“, „Arena“, žaidimas „Šeši nuliai – milijonas“, muzikinis realybės šou „Kelias į žvaigždes“, muzikos projektas „Žvaigždžių duetai“ ir t. t.

Susitikimas su Arūnu Valinsku yra VDU radijo organizuojamo ciklo dalis.