VDU psichologės kviečia lankyti savęs tobulinimo grupę

VDU studentai, kurie norėtų daugiau sužinoti apie save, suprasti, kaip jų poelgius vertina, priima ir suvokia kiti kviečiami į susitikimus, kurių metu nebus sprendžiamos sudėtingos problemos, tačiau bus ieškoma būdų, kaip efektyviau bendrauti su kitais žmonėmis, ką ir kaip pakeisti savyje, kad dažniau būtumėm tokie, kokie iš tiesų esame ar kokiais norėtume būti. Grupė gerai tinka tiems, kas yra pasirengę kalbėti apie save atvirai arba nori išmokti tai daryti.

Užsiėmimai nemokami. Grupę veda SMF Psichologijos klinikos psichologės Laura Šeibokaitė ir Loreta Zajančkauskaitė – Staskevičienė.

Grupės susitikimų laikas – trečiadieniais 15:30 – 17:00, vieta – Jonavos 66 – 213. Numatyta 10 kassavaitinių susitikimų. Grupės dydis 10 – 12 dalyvių.

Pirmas grupės susitikimas 2016 rugsėjo 28-ąją dieną.

Norinčius dalyvauti grupėje kviečiame registruotis įvadiniam pokalbiui jau dabar. Individualaus pokalbio metu bus aptariamos pretendento galimybės dirbti grupėje, lūkesčiai, taisyklės. Formoje nurodykite savo vardą, pavardę ir e-pašto adresą.

Dalyvavimo grupėje sąlygos:

• atvykimas į įvadinį pokalbį sutartu laiku;
  • įsipareigojimas lankytis visuose grupės susitikimuose;
  • grupėje negali dalyvauti tie studentai, kuriems L.Šeibokaitė ir L.Zajančkauskaitė – Staskevičienė dėsto šių metų rudens semestre ar vadovauja kursiniams ar baigiamiesiems darbams.