VDU profesoriams ir mecenatams – Seimo skirti medaliai

VDU profesoriai ir mecenatai tapo 2015 m. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatais.

VDU Atkuriamojo Senato nariai, mecenatai dr. Aldona Aida ir dr. Remigijus Algimantas Gaškos medaliu apdovanoti už filantropinę veiklą, ypač jaunųjų kūrėjų skatinimą ir rėmimą.

Prof. dr. Laurui Bieliniui, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto profesoriui, politinės sistemos ir parlamentinės veiklos tyrinėtojui, įvertinimas skirtas už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą ir skleidimą.

Istorikas, publicistas, VDU Lietuvių išeivijos instituto direktorius, profesorius habil. dr. Egidijus Aleksandravičius medaliu įvertintas už visuomeniškai aktualią publicistiką.