VDU plečia bendradarbiavimo galimybes

3819

Gegužės 22 d. Vytauto Didžiojo universitete buvo pasirašytos trys naujos bendradarbiavimo sutartys bei papildyta sutartis su Kauno miesto savivaldybe.

Nuo šiol universitetas plėtos ryšius su dar dviem mokyklomis – Kauno apskrities dailės gimnazija ir Kauno Juozo Grušo meno vidurine mokykla. Taip pat pasirašyta sutartis su Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentu.

Kaip pastebėjo šios įstaigos direktorius Skirmantas Pocius, departamentą bei VDU Gamtos mokslų fakultetą jau sieja ilgalaikis bendradarbiavimas, o pasirašyta sutartis įpareigoja ateityje stiprinti ryšius ir prisidėti prie darnaus Kauno regiono vystymosi. Abi šalys įsipareigojo bendradarbiauti tobulinant studentų praktinius įgūdžius, keliant departamento darbuotojų kvalifikaciją, vykdant bendrus projektus, keičiantis informacija ir profesinėmis žiniomis.

Sutarties papildymas su Kauno miesto savivaldybe bus reikšmingas VDU Kauno botanikos sodui: abi šalys įsipareigojo bendradarbiauti ir organizuoti bendras veiklas gerinant VDU Kauno botanikos sodo potencialo panaudojimą Kauno miesto gyventojų poreikiams tenkinti.

Kaip teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, VDU Kauno botanikos sodo ir savivaldybės partnerystė tiesiog būtina, nes tai suteikia pranašumo siekiant pritraukti lėšas. „2014-2020 metų ES finansinėje programoje turizmo infrastruktūrai vystyti bus skirta nemaža suma. Mes nusiteikę aktyviai dirbti kartu su universitetu ir parengti bendrą projektą dėl Botanikos sodo, siekiant gauti lėšų jo atnaujinimui“, – kalbėjo A. Kupčinskas.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.