VDU pirmakursių mentorių ir jų koordinatorių atranka

Studentų reikalų tarnyba kviečia studentus nepraleisti išskirtinio savanorystės pasiūlymo – jungtis prie VDU pirmakursių mentorių ir jų koordinatorių komandos.

Pirmakursių mentoriai

Jau antrus metus bus vykdoma 2015 m. startavusi VDU pirmakursių mentorystės programa, kuri, atsižvelgiant į pirmųjų metų mentorių pastabas ir pasiūlymus, plečia savo komandos ratą ir kviečia visus universiteto studentus pildyti VDU pirmakursių mentorių atrankos anketą.

Tapimas mentoriumi – tai prasmingos ir naudingos veiklos universitete pradžia bei atsakomybės už save ir kitus prisiėmimas, kuris reiškia tiek savo laiko, tiek energijos įsipareigojimą, sudarantį sąlygas vyresnio kurso studentui pasidalinti savo patirtimi su mažiau patyrusiais naujausiais universiteto bendruomenės nariais.

Pagrindinė mentoriaus užduotis – pasirūpinti pirmakursiais, studijuojančiais toje pačioje kaip ir mentorius arba gretimoje studijų programoje, padedant naujiesiems studentams greičiau įsilieti į VDU bendruomenę bei supažindinant juos su pačia Alma mater, jos struktūra bei akademiniu miestu.

Norintys tapti pirmakursių mentoriais prašomi užpildyti VDU pirmakursių mentorių atrankos 2016/2017 m. rudens semestrui anketą iki vasario 28 d.

Mentorystės programos eiga: informacija pirmakursių mentoriams