VDU pirmakursiams – stovykla „Subalansuotas fuksas“

Naujas miestas. Nauji draugai. Naujas universitetas. Šiuo metu Jūs, pirmakursiai, pradedate NAUJĄ gyvenimo etapą, kuriuo klajosite ir ieškosite tinkamiausio kelio artimiausius ketverius metus. Ar daugeliui patinka tai daryti vieniems, be ištikimo palydovo, be patikimo kelrodžio ir net be svarbiausių žinių apie klaidžiuosius Universiteto koridorius? Kad kiekvienam iš Jūsų įteiktume išlikimo Universitete žemėlapį, naujų draugų sąrašą ir suteiktume prisiminimų apie linksmiausią studentišką savaitgalį, siūlome pirmakursių stovyklą „Subalansuotas fuksas 2018“!

„Subalansuotas fuksas“ – jau tradicinė VDU pirmakursiams skirta ir Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės organizuojama stovykla. Linksmiausias visų studijų metų savaitgalis, suteikiantis išskirtinę galimybę susipažinti su Universitetu, leidžiantis pajusti, kas yra tikrasis studentiškas judėjimas, ir padedantis užmegzti pažinčių su vyresniaisiais studentais bei kolegomis pirmakursiais. Pirmakursiai dalyvauja įvairiose estafetėse, žaidimuose, simuliacijose, mokosi, bendrauja ir pramogauja.

Šiais metais stovyklos vyks du rugsėjo savaitgalius – rugsėjo 8–9 ir 15–16 d. Dalyvių skaičius ribotas, todėl į stovyklą pateks tik labiausiai motyvuoti, draugiškiausi ir linksmiausi VDU pirmakursiai. Pasistengti visus sužavėti tikrai bus dėl ko! Stovyklos dalyvio anketą galima pildyti jau nuo liepos 26 d., pasirašius elektroninę sutartį su Universitetu arba VDU Studentų atstovybės stende (daugiau informacijos vdusa.lt). Anketos priimamos iki rugpjūčio 21 d. Su atrinktais dalyviais iki VDU Įvadinės savaitės pradžios (rugpjūčio 28 d.) susisieksime asmeniškai anketoje nurodytu telefono numeriu.

Akcentuojame, kad stovykla – ne krikštynos. VDU Studentų atstovybė studentams neorganizuoja jokių pašaipų ar košmariškų iššūkių, tik pažada linksmiausią savaitgalį su geriausia VDU kompanija.

Daugiau informacijos adresu arba „Facebook“ socialiniame tinkle.

Registracijos į stovyklą anketa