VDU „Pavasario festivalis 2010“ atvažiuoja!

Kaip ir kiekvienas metais, Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) pavasarį pasitinka organizuodama tradicinį „VDU Pavasario festivalį“. Jis skirtas ne tik VDU studentams, bet ir visai Kauno miesto bendruomenei. Jau devintasis „VDU Pavasario festivalis 2010“ šiemet vyks balandžio 18 – 21 dienomis.

Programoje – daugybė renginių ir akcijų

Šiais metais festivalio lankytojojų ne tik tradiciniai renginiai (tokie kaip „Gitarų vakaras“, „Metalo rūmai leidžiasi“„Aitvarų šou“), tačiau ir daug naujų. Pavyzdžiui, „Pardavimo varžybos“  suteiks studentams puikią progą  atskleisti savo kaip pardavimų vadybininkų sugebėjimus,  o „Bėk, VDU, bėk“ kvies sudalyvauti sporto rungčių ir estafečių konkurse.

Tradiciškai festivalio metu vyks „Knygų mugė“, kurios metu bus galima įsigyti įvairios literatūros mažesnėmis nei įprasta kainomis. Studentai kviečiami dalyvauti ir „Šmaikšto vakare”, kuriame dalinsis juokingomis istorijomis ir nutikimais.

Dar vienas naujas „VDU Pavasario festivalio 2010“ projektas – tai „Menų sintezė XXII amžius”. Renginyje vienoje erdvėje susijungs kelios skirtingos menų rūšys, kurios įgaus naujas formas: teatras, gyva instrumentinė muzika, foto ir video instaliacijos, elektroninės muzikos interpretacijos, šešėlių šou. Renginio dalyviams įsijausti į ateities viziją padės „Akademinis judesio teatras“ ir „Kinetinis teatras“.

Kelias dienas truksiančio renginio metu bus vykdomos ir socialinės akcijos. Visi norintys galės dalyvauti akcijoje „Gyvoji biblioteka”. Ši biblioteka veikia kaip ir paprastos bibliotekos: skaitytojas ateina ir tam tikram laikui pasiskolina „knygą”. Ją perskaitęs, gražina į biblioteką ir, jei nori, gali pasiimti kitą. Paprasta biblioteka ir „Gyvoji biblioteka“ turi vieną skirtumą: knygos „Gyvojoje bibliotekoje” yra žmonės, o skaitymas – pokalbis.

Kviečia dalyvauti koncertuose ir šokti iki ryto

Festivalio pradžią ir pabaigą vainikuos visoje Lietuve gerai žinomų atlikėjų koncertai. Atidarymo koncerte gros Linas Adomaitis ir Vaidas Baumila su styginių kvartetu „Stingray“ bei grupė „Skamp“. Gitarų vakaro metu šiltus ir jaukius pasirodymus pratęs triukšmingieji „Freaks on Floor“. Uždarymo koncerto metu bus švenčiamas jau 16 VDU Studentų atstovybės gimtadienis, kuriame energijos dozę garantuos grupė „TWNKL“, o „Metal on Metal DJ’s“ komandos narys Manfredas pasirūpins, kad šokių naktis būtų nepamirštama.

„VDU Pavasario festivalio 2010“ tikslas – tęsti VDU Studentų atstovybės tradicijas suburiant ne tik VDU bendruomenę, bet ir Kauno miesto gyventojus kartu pasidžiaugti pavasariu. Išskirtinai daug dėmesio šiais metais „VDU pavasario festivalio“ programoje bus skiriama menams, siekiant renginio lankytojus supažindinti su kuo įvairesnėmis meno formomis.

„VDU Pavasario festivalio 2010“  programa

Plačiau apie „VDU Pavasario festivalio“ renginius

Daugiau informacijos rasite VDU SA internetinėje svetainėje www.vdusa.lt.