VDU pateko į LSKL pusfinalį

Vytauto Didžiojo universiteto krepšinio komanda Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) sužaidė atsakomąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai namuose užtikrintai 100:70 (25:18, 27:24, 26:13, 22:15) nugalėjo Kauno kolegiją bei pateko tarp keturių stipriausių komandų.
Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vos vienas taškas 12:11. Paskutinėmis ketvirčio akimirkomis VDU krepšininkai žaidė užtikrinčiau, kurie įgijo septynių taškų persvarą – 25:18.
Antrajame kėlinyje sėkmingai iniciatyvos puolime ėmėsi Edgaras Ulanovas ir VDU komanda pirmą kartą šiose rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą – 38:28. Per likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, o šeimininkai išsaugojo įgytą persvarą – 52:42.
Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės Viliaus Sajeko taškais ir VDU padidino savo pranašumą iki penkiolikos taškų 57:42. Aikštės šeimininkai ir toliau žaidė užtikrintai tiek puolime, tiek gynyboje bei prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė dvidešimt trys taškai – 78:55.
Ketvirtajame kėlinyje Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai ir toliau kontroliavo rungtynių eigą bei atsakomosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse šventė triuškinančią pergalę – 100:70.
Vytauto Didžiojo universitetas: Edgaras Ulanovas – 25 (15 atk. kam., 36 naud. bal.), Dominykas Domarkas – 21 (8 atk. kam., 26 naud. bal.), Laurynas Birutis – 15 (7/10 dvit., 22 naud. bal.), Rokas Valiulis – 9, Lukas Grabauskas ir Paulius Danisevičius – po 8.
Kauno kolegija: Justas Janulis – 19, Edgaras Rupeika – 13, Augustinas Žilinskas – 12, Giedrius Stankevičius – 11, Mantas Košelis – 9.
Vytauto Didžiojo universitetas pusfinalyje susitiks su Klaipėdos universitetu, o Kauno technologijos universitetas su Lietuvos Sporto universitetu.
Pusfinalis planuojamas 2017 m. balandžio 24 d. Pusfinalio, mažojo bei didžiojo finalo nugalėtojai paaiškės iš vienerių rungtynių. Kovos dėl medalių planuojamos 2017 m. gegužės 1 d.