VDU paskaitas skaitė profesorė iš Portugalijos

Spalio 2–3 dienomis Vytauto Didžiojo universitete paskaitas socialinės politikos studentams skaitė prof. Raquel Ribeiro iš Lisabonos technikos universiteto (Portugalija).

Paskaitose viešnia kalbėjo apie socialines klases, vartotojų įgalinimą, bendradarbiavimą produktų gamyboje, marketingą ir komunikacijos auditą.

Lisabonos technikos universitetas yra vienas didžiausių Portugalijoje – jame studijuoja apie 22 tūkst. studentų, 2500 iš jų – Socialinių ir politikos mokslų institute. Universiteto valdymas išsiskiria decentralizacija – atskiri fakultetai, tyrimo institutai ir kiti padaliniai turi plačią autonomiją.

Prof. Raquel Ribeira yra baigusi politikos ir sociologijos studijas. Jos tyrimų sritys – vartotojų įgalinimas, vartotojų įgalinimo strategijos, marketingo bei komunikacijos auditas viešajame bei privačiame sektoriuose.