VDU pasirašė sutartį su Lietuvos kompozitorių sąjunga

Kovo 13 d., trečiadienį, VDU Rektorato posėdžio metu universiteto rektorius prof. Zigmas Lydeka pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos kompozitorių sąjunga.

Rektorius prof. Z. Lydeka pasidžiaugė, kad bendradarbiavimas tarp abiejų institucijų jau yra užsimezgęs, o pasirašyta sutartis atvers dar daugiau galimybių įvairioms iniciatyvoms įgyvendinti. Sąjungos pirmininkė Zita Bružaitė teigė matanti plačias perspektyvas bendradarbiauti vykdant tarptautinius projektus.

Šioje sutartyje universitetas įsipareigojo būti sąjungos organizuojamų renginių ir festivalių partneriu, skleisti informaciją apie sąjungos organizuojamus renginius ir iniciatyvas, kviesti sąjungos atstovus į universiteto organizuojamus renginius. Kompozitorių sąjunga savo ruožtu įsipareigojo leisti VDU Muzikos akademijos studentams susipažinti su sąjungos veikla bei atlikti joje praktiką.

Lietuvos kompozitorių sąjunga (LKS) – tai kūrybinė visuomeninė organizacija, vienijanti profesionalius Lietuvos kompozitorius ir muzikologus. Pagrindinis LKS tikslas – skleisti, skatinti, remti, propaguoti šiuolaikinę lietuvių profesionaliąją muziką ir muzikologinę mintį Lietuvoje ir užsienyje.

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno (Lukas.Motiejunas@alumni.vdu.lt) fotoreportažą iš sutarties pasirašymo.