VDU pasirašė sutartį su Lietuvos kariuomenės mokykla

Lapkričio 22 d., Kariuomenės dienos išvakarėse, Vytauto Didžiojo universitetas ir Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį, įprasminančią jau anksčiau užsimezgusį Lietuvos kariuomenės mokyklos (LKM) ir VDU Muzikos akademijos bendradarbiavimą.

Sutartis sudaryta siekiant glaudesnio LKM ir VDU bendradarbiavimo, gerinant tarpusavio bendradarbiavimo ryšius, sudarant palankiausias sąlygas studentams siekti profesionalaus išsilavinimo. Bendradarbiaujančios šalys sieks šviesti ir informuoti visuomenę apie Lietuvos saugumo ir gynybos politiką, Lietuvos kariuomenę ir jos vaidmenį užtikrinant šalies saugumą, ugdyti pilietinę visuomenę, kelti jos sąmoningumą, rūpintis Lietuvos kariniu-gynybiniu paveldu ir apsauga, iškilių asmenybių ir istorinių įvykių įamžinimu ir pagerbimu, rūpintis jaunimo socializacija, ugdyti nacionalines vertybes ir pilietiškumą.

Pulkininkas leitenantas Vidas Eidukas, laikinai einantis Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininko pareigas, džiaugėsi, kad mokykla jau yra užmezgusi glaudų bendradarbiavimą su VDU Muzikos akademija, kviečiasi jos atstovus į įvairius renginius, sudaro sąlygas studentų muzikinei praktikai atlikti. Tikimasi, kad po sutarties pasirašymo abipusiai ryšiai dar labiau sustiprės.

Pasirašę sutartį, VDU atstovavę Muzikos akademijos dekanas Saulius Gerulis ir prodekanė Daiva Bukantaitė dalyvavo iškilmingame renginyje, skirtame Kariuomenės dienai. Renginyje koncertavo VDU Muzikos akademijos studentai: simfoninis orkestras (vadovas – Jonas Janulevičius) ir solistės Ieva Goleckytė, Jomantė Šležaitė bei Karolina Ščiuckaitė.

Kviečiame žiūrėti Laisvūno Vizbaro fotoreportažą.