VDU naujienos – ir elektroniniu paštu

1976

VDU.lt primena, kad nuo šiol galite užsisakyte Vytauto Didžiojo universiteto naujienlaiškį – visada žinoti, kuo universitetas gyvena šiandien. Užsisakyti naujienlaiškį kviečiame įrašius elektroninio pašto adresą titulinio puslapio dešinėje esančiame blokelyje „Naujienlaiškis“.

Užsisakiusieji naujienlaiškį informaciją apie svarbiausius universiteto įvykius elektroniniu paštu gaus vieną kartą per savaitę – antradienį.

Kiekvieną dieną skelbiamas ir pildomas visas Vytauto Didžiojo universiteto naujienas kviečiame skaityti svetainėje VDU.lt (fotorepotažai, videoreportažai, videopaskaitos), įvykių kalendorių galite peržiūrėti adresu mindaugas.vdu-lt.tit.lt/ivykiai. VDU profilį socialiniame tinkle Facebook rasite čia.

Iškilus klausimams, maloniai kviečiame kreiptis į VDU Viešosios komunikacijos tarnybos Naujienų redakciją žemiau nurodytais kontaktais:

S. Daukanto g. 28-206, LT-44248 Kaunas
Telefonas (8 37) 327 892 (vidinis 1455)
El. paštas info@vkt.vdu.lt