VDU Muzikos akademijoje – atvirų durų diena

Balandžio 9 d., 12 val. VDU Muzikos akademijos (V. Čepinskio g. 5) koncertų salėje vyks atvirų durų diena.

Po rekonstrukcijos atidarytose patalpose laukiami moksleiviai, studentai ir visi susidomėję šia kultūrine-edukacine erdve. Renginio metu džiazo, dainavimo, fortepijono, instrumentinės muzikos bei muzikos teorijos ir pedagogikos katedrų vedėjai papasakos apie akademijoje siūlomas studijas ir galimybes pabaigus mokslus. Administracijos darbuotojai atsakys į su studijų programomis bei Muzikos akademijos istorija susijusius klausimus.

Dekanas doc. S. Gerulis pabrėžė, jog VDU Muzikos akademijos misija yra nepaprastai svarbi tiek laikinajai sostinei, tiek visai Lietuvai – akademija rengia profesionalus Kauno valstybiniam muzikiniam teatrui, Kauno valstybiniam chorui, Kauno miesto simfoniniam orkestrui, pedagogus Kauno regiono muzikos mokykloms ir t. t. Jos absolventai sėkmingai įsidarbina Lietuvoje ir užsienyje, garsina Lietuvą tarptautiniuose renginiuose.

atviru-duru-diena_MA