VDU Muzikos akademija kviečia į džiazo pamoką visai šeimai

Sausio 29 d., sekmadienį, 14 val. VDU Muzikos akademijos Džiazo katedros studentai drauge su Kauno bigbendu kviečia džiazo muzikos gerbėjus į džiazo pamoką, skirtą visai šeimai. Renginys vyks Kauno valstybinėje filharmonijoje.

„Džiazo pamokos“ – tai a.a. Romualdo Grabšto pradėta edukacinių koncertų ciklas, metai iš metų sulaukiantis susidomėjimo, publikos simpatijų, pilnų salių įvairaus amžiaus klausytojų, kuriems dažnai šios pamokos virsta pirmaisiais žingsniais džiazo pasaulyje. Pirmojoje „Džiazo pamokoje“ šiais metais Kauno bigbendas gros kartu su VDU Džiazo katedros studentais. Renginio vedėjas – Alfredas Kukaitis, dirigentas – Petras Tadaras.

Bilietus galima įsigyti Kauno valstybinės filharmonijos kasoje bei TIKETA kasose. Bilieto kaina – 10 Lt.