VDU mokytojus kviečia dalyvauti seminaruose

1775 13

Balandžio 4 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai galės pagilinti bei praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą.

Keturių akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinsis savo žiniomis, patirtimi bei kvies mokytojus diskutuoti apie tam tikros mokslo srities aspektus, lyderystės svarbą ar tarpusavio santykius darbe. Šie seminarai – tai puiki galimybė pabendrauti, pasidalinti mintimis bei užmegzti ryšius su kolegomis bei savo srities profesionalais. Seminarų metu įgytos žinios, užmegzti ryšiai pravers tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje.

Registruojantis rekomenduojama rinktis savo srities arba bendrojo ugdymo seminarą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad visų sričių seminarai vyks vienu metu ir skirtinguose VDU fakultetuose ir erdvėse, todėl pasirinkti galima tik vieną.

Kiekvienam dalyviui bus išduodami pažymėjimai.

Registracija į seminarus vyksta iki kovo 30 dienosSeminarai yra nemokami.

Apie tikslią seminaro vietą ir auditoriją mokytojai bus informuojami kartu su registracijos patvirtinimu, registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu.

Seminarų sąrašas

Seminarus mokytojai gali rinktis pagal konkrečią temą.

Daugiau informacijos

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Komentarai

Rita Vaičiukynienė

Noriu dalyvauti seminare "Vaižgantas ir jo apysaka "Dėdės ir dėdienės".Esu ktu inžinerijos licėjaus lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

ZIVILE

(Ne)lygybė (ne)matematikoje (vyresnių klasių mokytojams)

Marija Gustainienė

Noriu dalyvauti seminare ,,Mokytojo lyderystė klasėje: nenuvertinkime savo indėlio moksleivių mokymesi". Esu ,,Aušros" gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

Asta Kizevičienė

Verslumo kompetencijų ugdymo modelis ir inovatyvios kūrybingumo ugdymo metodikos

Aldona Norkuvienė

Noriu dalyvauti seminare "1 stiklinė pieno = 1 saldus sūrelis"" Esu Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė.

Jūratė Lakštauskienė

Menas, istorija, medijos

Vytauto Didžiojo universitetas

Laba diena, Džiaugiamės Jūsų susidomėjimu seminarais mokytojams ir primename, kad registracija vykdoma tik užpildžius internetinę registracijos anketą (registracijos nuoroda pateikta aukščiau esančioje naujienoje). Pagarbiai, Vytauto Didžiojo universitetas

Vijutė Mickuvienė

Noriu dalyvauti seminare (Ne)lygybė (ne)matematikoje (vyresnių klasių mokytojams)

Žaneta Bartninkienė

Noriu dalyvauti seminare "Vaižgantas ir jo apysaka "Dėdės ir dėdienės".Esu KTU inžinerijos licėjaus lietuvių kalbos vyr. mokytoja.

Birutė

noriu dalyvauti seminare: 1 stiklinė pieno = 1 saldus sūrelis. Esu visuomenės sveikatos priežiūros specialistė.

Birutė

noriu dalyvauti seminare: 1 stiklinė pieno = 1 saldus sūrelis. Esu visuomenės sveikatos priežiūros specialistė.

Rūta

Ačiū už puikų pasiūlymą. Kai toks platus seminarų pasirinkimas, gali važiuoti didesnis mokytojų kolektyvas.

Jolanta

Norėčiau dalyvauti seminare "Interneto ištekliai STEM ugdymui „Go-Lab“ platformoje". Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.