VDU minės V. Mačernio jubiliejų

Balandžio 14 d., ketvirtadienį, 16 val. VDU Humanitarinių mokslų fakultete (K. Donelaičio g. 52–211, M. Gimbutienės auditorijoje) vyks poeto Vytauto Mačernio jubiliejui skirtas vakaras.

Renginyje bus prisiminta V. Mačernio poezija, vertinimo komisija paskelbs ir apdovanos moksleivių respublikinio rašinių konkurso „Vytauto Mačernio kūrybos kontekstai“ nugalėtojus. Konkursui darbai buvo pateikti šiomis temomis: namų semantika V. Mačernio kūryboje; kelio semantika V. Mačernio kūryboje; V. Mačernio estetinės pažiūros (laiškai, dienoraščiai); V. Mačernio laiškai – savivokos pastangos; V. Mačernis – poetas ir (ar) filosofas? Renginyje dalyvauti kviečiame visus moksleivius, siuntusius savo darbus konkursui, bei jų mokytojus.

V. Mačernio jubiliejui skirtame vakare dalyvaus VDU Lietuvių literatūros katedros vedėja doc. dr. Dalia Kuizinienė, doc. dr. Inga Stepukonienė, dr. Aurelija Mykolaitytė,  Kauno Maironio universitetinės gimnazijos direktorė dr. Daiva Garnienė, poetas Robertas Keturakis.

Daugiau informacijos teikia Inga Stepukonienė i.stepukoniene@hmf.vdu.lt.