VDU Menotyros studentų projektas „Pyyyp“ kviečia improvizuoti

Vasario 19 d., šeštadienį, 14 val., VDU galerijoje „101“ (Laisvės al. 53) duris atvers Vytauto Didžiojo universiteto Menotyros studentų inicijuotas projektas „Pyyyp“, siūlantis muzikos improvizacijų, poetinės išraiškos, šokio ir dailės sintezę.

Projekto šūkis „Jokio pyyyp, jokio išraiškos cenzo!“ ragina išsilaisvinti nuo kūrybą varžančios cenzūros, ieškoti naujų sąsajų tarp muzikos, žodžio ir judesio meno, susipažinti su įdomiais žmonėmis ir iš naujo atrasti save. Šios poetinės instrumentinės improvizacijos taip pat kvies ir žiūrovus prisijungti prie meninės išraiškos procesų, dalyvaujant dailės ir žodžio meno kūrybinėse dirbtuvėse, naikinant ribą tarp žiūrovo bei dalyvio ir kuriant atmosferą, kurioje galima atsipalaiduoti, įsilieti ir kurti kartu.

Vakare, 21 val., renginys persikels į alternatyvios muzikos klubą „Insait“, kuriame prie mikrofono savo kūryba dalinsis ne tik kauniečiai, bet ir svečiai iš įvairių Lietuvos miestelių. Vėliau vyks grupės „Candee Train“ koncertas, šokiai ir improvizacijos iki ryto.

Renginys galerijoje „101" yra nemokamas, rekomenduojama parama klubui „Insait“ – 5 Lt.

Daugiau informacijos: pyyyp2011@gmail.com.

Renginio plakatas.