„VDU. Mąstyk žaliai“ akcija tęsiasi

2783 1

Gegužės 3–4 d. 11–13 val. VDU akademinio jaunimo mokslinė draugija „Modusas“  kviečia prisijungti prie akcijos „VDU. Mąstyk žaliai“ ir atnešti senus mobiliuosius telefonus bei panaudotus galvaninius elementus į rinkimo postus Gamtos mokslų fakultete (Vileikos g. 8), Politikos mokslų fakultete (Gedimino g. 44) ir VDU rūmuose (K. Donelaičio g. 52).

„Modusas“ jau antrus metus vykdo akciją „VDU. Mąstyk žaliai“, kuria siekiama atkreipti universiteto bendruomenės (ir ne tik) dėmesį į perdirbimą, rūšiavimą ir išaugusį vartojimą. Visi, turintys neveikiantį mobilųjį telefoną arba sukaupę nemažai aprūdijusių baterijų, kviečiami prisijungti prie šios gražios akcijos ir atnešti juos į minėtus rinkimo postus.

Organizatoriai žada, kad akcijos metu bus dalinami prizai.

Komentarai

Inga

Ar ši akcija vis dar rengiama? , nes pamenu, kai 2012 m. buvo organizuota tikrai sėkminga buvo ir pakankamai nemažai buvo surinkta tiek mobiliųjų telefonų, tiek elementų, o po to daugiau neteko girdėti, kad būtų buvus organizuota...