VDU magistrantui įteikta Šiaulių banko stipendija

Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto marketingo ir tarptautinės komercijos magistrantui Džiugui Petruškevičiui įteikta vardinė Šiaulių banko stipendija.

Stipendija studentui įteikta už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje, susijusioje su AB Šiaulių banko vykdoma veikla.

Bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių banku VDU pasirašė 2013 m., nors bendrus ryšius buvo užmezgęs dar anksčiau. „Sutartimi parodome, kad VDU yra atviras verslui įvairiomis formomis, tuo tarpu verslas universitete gali atrasti ir gauti tai, kas jam reikalinga ir įdomu“, – tuomet sakė rektorius prof. Zigmas Lydeka.

Sutartimi universitetas ir bankas siekia abipusiai naudingo bendradarbiavimo mokslo ir verslo integracijos srityje, rengiant ir įgyvendinant mokslinių tyrimų ir kitų sričių projektus, ieškant glaudesnio teorijos ir praktikos sąlyčio, plėtojant studentų ir dėstytojų kompetenciją, didinant banko socialinę atsakomybę ir t. t.