VDU magistrantei įteikta Šiaulių banko stipendija

Kovo 19 d. universiteto rektorato posėdyje VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto marketingo ir tarptautinės komercijos studijų programos pirmo kurso magistrantei Gintarei Novikaitei buvo įteikta vardinė Šiaulių banko stipendija.

Stipendija laureatei skirta už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje, susijusioje su Šiaulių banko vykdoma veikla. Stipendiją įteikė pirmos laidos VDU absolventas Mindaugas Plečkaitis, Šiaulių banko Kauno regiono vadovas, Kauno filialo direktorius. Įteikimo ceremonijos metu žodį taip pat tarė VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanas prof. Pranas Žukauskas bei studentė G. Novikaitė, kuri padėkojo bankui už suteiktą paramą ir žadėjo panaudoti ją toliau tęsdama dvigubo diplomo studijas Katalikiškajame Liuveno universitete.

AB Šiaulių bankas su Vytauto Didžiojo universitetu glaudžiai bendradarbiauja nuo 2013 m. kovo 29-osios, kai abi šalys pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ši banko ir universiteto partnerystė orientuota į svarbų tikslą – verslo įgūdžių ir mokslo žinių kooperaciją. Bendradarbiavimo sutarties pagrindu jau trims VDU studentams buvo suteikta vardinė Šiaulių banko stipendija.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.