VDU magistrantei įteikta Šiaulių banko stipendija

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakulteto finansų ir bankininkystės studijų programos magistrantei Agnei Galinskaitei įteikta vardinė Šiaulių banko stipendija.

Stipendija skirta už studentės akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje, glaudžiai susijusioje su AB Šiaulių bankas vykdoma veikla.

Agnei Galinskaitei vardinę stipendiją įteikė Kauno regiono filialo verslo klientų direktorius ir VDU absolventas Mantas Ambutavičius.

Bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių banku VDU pasirašė 2013 m., nors bendrus ryšius buvo užmezgęs dar anksčiau. VDU rektoriaus Juozo Augučio teigimu, ši sutartis ne tik suteikia galimybę organizuoti bendrus projektus, bet ir skatina studentų motyvaciją.

Sutartimi universitetas ir bankas siekia abipusiai naudingo bendradarbiavimo mokslo ir verslo integracijos srityje, rengiant ir įgyvendinant mokslinių tyrimų ir kitų sričių projektus, ieškant glaudesnio teorijos ir praktikos sąlyčio, plėtojant studentų ir dėstytojų kompetenciją, didinant banko socialinę atsakomybę ir t. t.