VDU lankysis Lenkijos instituto Vilniuje direktorius

VDU lankysis Lenkijos instituto Vilniuje direktorius

VDU Istorijos katedra ir Užsienio kalbų institutas balandžio 21 d. 12 val. (K. Donelaičio g. 52, 508) kviečia į susitikimą su Lenkijos instituto Vilniuje direktoriumi Marcin Łapczyński.

Susitikimo metu vyks diskusija, kurios metu Marcin Łapczyński bus galima užduoti klausimus apie Lenkijos instituto Vilniuje veiklą bei Lenkijos ir Lietuvos istorinius ar dabartinius diplomatinius santykius.

Viešą diskusiją organizuoja VDU lenkų kalbos dėstytoja dr. Irena Miklaševič ir VDU Istorijos katedros vedėja prof. dr. Vaida Kamuntavičienė.

Marcin Łapczyński – Lenkijos Respublikos ambasados patarėjas ir nuo 2015 metų – Lenkijos Instituto Vilniuje direktorius.

Kontaktai pasiteiravimui: irena.miklasevic@vdu.lt