VDU lankysis Airijos ambasadorius D. Noonan

Lapkričio 21 d., antradienį, VDU viešės Airijos ambasadorius Lietuvoje David Noonan. Vizito metu Ambasadorius universitetui dovanos knygas, skaitys paskaitą ir susitiks su universiteto darbuotojais ir studentais.

Universitetui D. Noonan padovanos knygų serijos „Documents on Irish Foreign Policy“, kurią leidžia Karališkoji Airijos akademija kartu su Airijos nacionaliniais archyvais, 10 tomų. Vėliau Ambasadorius skaitys paskaitą tema „Small State and Global Engagement“. Po paskaitos susitikime su Ambasadoriumi dalyvaus bibliotekos direktorė, Mokslo prorektorė, PMDF ir HMF dekanai bei kt. dėstytojai.

Vizito darbotvarkė

10:30 – 11:00 V. Putvinskio g. 23, I a. Susitikimas su VDU atstovais, bibliotekos darbuotojais, knygų įteikimas
11:00 – 12:30 V. Putvinskio g. 23-106 Paskaita-diskusija su studentais „Small State and Global Engagement“
12:30 – 13:00 V. Putvinskio g. 23-605 Trumpas susitikimas su Humanitarinių mokslų ir Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetų dekanais prof. Rūta Eidukevičiene, prof. Šarūnu Liekiu ir kitais.