VDU lankėsi Liaoningo universiteto prorektorius

Rugsėjo 26 d. Vytauto Didžiojo universitete lankėsi Liaoningo universiteto (Kinija) prorektorius prof. Xu Ping bei Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto direktorė prof. Zhang Donghui su delegacija.

Svečių susitikime su VDU studijų prorektoriumi prof. Kęstučiu Šidlausku taip pat dalyvavo Azijos studijų centro vadovas dr. Aurelijus Zykas, Kultūrų studijų ir etnologijos katedros vedėja doc. dr. Laima Anglickienė, kiti svarbūs asmenys. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, pasidžiaugta VDU populiarėjančiomis kinų kalbos studijomis. Prof. Z. Donghui itin džiaugėsi kinų studijų plėtra, ypač akcentuotas studentų aktyvumas Vasaros stovykloje Kinijoje šiemet – net dvylika iš 15 jos dalyvių buvo Azijos studijų centro kuruojamos Rytų Azijos šalių kalbų ir kultūrų programos studentai.

Liaoningo universitetas yra reitinguojamas tarp 100 geriausių Kinijos aukštųjų mokyklų. Šis universitetas yra susietas su trimis Konfucijaus instituto padaliniais – Vilniaus universitetu, Dakaro universitetu (Senegalas) ir Irkutsko valstybiniu universitetu (Rusija).