VDU lankėsi delegacija iš Šanchajaus

482

Rugsėjo 18 d. universitete apsilankė delegacija iš Šanchajaus socialinių mokslų akademijos (SASS), kuri susitikimo su VDU atstovais metu aptarė bendradarbiavimo galimybes.

SASS atstovės Wang Yumei, Zhou Jieli ir Song Cheng universitete susitiko su VDU tarptautinių ryšių prorektore prof. Ineta Dabašinskiene, Socialinių mokslų fakulteto dekanu prof. Algiu Krupavičiumi, Humanitarinių mokslų fakulteto prodekanu doc. Giedriumi Janausku, Azijos studijų centro vadovu dr. Aurelijumi Zyku, Tarptautinių ryšių departamento specialistu Vaidu Dačiola ir Azijos studijų centro vyr. koordinatore Vaida Tumosaite.

Vizito metu viešnios su VDU atstovais aptarė galimas bendradarbiavimo ir bendrų veiklų sritis.

Rugsėjo 17-18 d. Kaune lankėsi daugiau nei 200 žmonių delegacija iš Šanchajaus, kuri laikinojoje sostinėje lankėsi pagal Kinijos vyriausybės finansuojamą projektą „Viena juosta, vienas kelias“. Tai – fondas, skirtas finansuoti ekonomikai, ypač transporto infrastruktūros projektams ir regionų sujungimui (XXI a. šilko kelias), Kinijos investicijoms į gamybos plėtrą „Vienos juostos, vieno kelio“ šalyse, tarp kurių yra ir Lietuva. Mūsų šalis šioje perspektyvoje apibrėžiama kaip potencialus partneris bendradarbiavimui mokslinių tyrimų, inovatyvių produktų kūrimo srityse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.